17:00 - 18:15 HC Bobři Valašské Meziříčí – Stadion Nový Bydžov
18:30 - 19:45 Technika Brno – HC Poděbrady

8:00 - 9:15 Stadion Nový Bydžov – HC Uničov
 9:30 - 10:45 HC Bobři Valašské Meziříčí – Technika Brno
11:00 - 12:15 Stadion Nový Bydžov – HC Skuteč
14:00 - 15:15 Technika Brno – Stadion Nový Bydžov
15:30 - 16:45 HC Skuteč – HC Uničov
17:00 - 18:15 HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Poděbrady
18:15 - 18:30 Slavnostní vyhlášení výsledků, ukončení turnaje

PRAVIDLA A HRACÍ SYSTÉM
Jednotlivé zápasy v rámci turnaje budou odehrány podle pravidel ČSLH. Hrací systém turnaje: každý s každým. Hrací doba: 3 x 15 minut čistého času s krátkými 5-ti minutovými přestávkami mezi jednotlivými třetinami bez odchodů do šaten. Před utkáním je pouze krátké rozbruslení s puky (5 min). V případě, že rozdíl branek bude větší jako 5, začíná se měřit hrubý čas. Pokud rozdíl branek klesne na 3, tak se opět přechází na měření čistého času. V případě nerozhodného výsledku má každé družstvo k dispozici 3 samostatné nájezdy, dále pak po jednom nájezdu až do rozhodnutí. Při nájezdech se budou hráči střídat – opakovaný nájezd může provádět hráč až po vystřídání všech hráčů uvedených na soupisce utkání, kteří jsou způsobilí ke hře. V utkání lze udělit tresy 1, 2, 5 min. a do konce utkání. Větším trestem je STOP na 1 následující zápas. Strana 3 Verze_1 Případné protesty řeší organizační výbor po složení kauce ve výši 500,- Kč do 15 minut po ukončení utkání u ředitele turnaje. V případě neoprávněného protestu kauce propadá. Úprava ledu se provede po každém odehraném utkání.